Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Cadillac | ATS

13 Pri 13:19 ,

SHITET CADILLAC ATS 2.0L 2018 (MUNDESI NDRRIMI)

31 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 19:39 ,

SHITET NDRROHET CADILLAC ATS 2.0T 2018

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Dhj 15:44 ,

SHITET NDRROHET CADILLAC ATS 2.0TRWD 2018

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Nën 13:22 ,

SHITET Cadillac ATS 2.0t RWD 2018 mundesi ndrrimi

31 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Tet 12:36 ,

SHITET NDRROHET CADILLAC ATS 2018

31 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Jan 19:03 ,

kaliber 045817144

350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 20:57 ,

Shpret i nxemjes qedrore

570 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Tet 18:42 ,

Cadillac ATS V 3.6biturbo 480ps. AUTOSPORT..

39 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Sht 14:49 ,

Dezinsektim

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Qer 20:38 ,

Cadillac ATS - 74.000km - 2.5 Benzin - 2013

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Maj 12:56 ,

Kumpseros

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Tet 22:37 ,

Kerkoj urgjent 1 vetur familjare

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim