Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Cadillac | CTS

31 Maj 22:13 ,

Cadillac CTS4 2011

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Dhj 10:56 ,

Cadillac CTS4

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Tet 09:46 ,

CADILLAC CTS 3.6-V6 AWD

26 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Tet 19:59 ,

Cadillac CTS4

14 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Sht 16:45 ,

Ismet

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 16:37 ,

Ismet

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 01:39 ,

Cadillac

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 12:50 ,

Cadilac limited edition

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Nën 10:24 ,

Shes dru

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Tet 10:44 ,

Shes veturen

5 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Maj 17:02 ,

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Pri 23:53 ,

Cardillac

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 01:36 ,

Cadillac Cts

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 19:33 ,

Cadillac CTS 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Dhj 18:52 ,

CADILLAC DTS 2006 SHES OSE NDRROJ

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Dhj 08:15 ,

Cadillac CTS benzin -04

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim