Gjithë Kosova | Makina | Vetura | Cadillac | Deville | MerrJep

29 Gush 20:44 Vetura , Prishtinë

PER DASMA Cadillac deville 1975 DHE SHITET

Viti: 70-at
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Pri 00:41 Vetura , Besianë

cadillac deville oldtimer

40 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Jan 17:23 Vetura , Prishtinë

Cadillac deville

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Qer 15:58 Vetura , Gjakovë

Cardillac

7 250 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Maj 03:29 Vetura , Lipjan

cadillac deville

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 16:05 Vetura , Ferizaj

Bisha 6.0

10 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Tet 14:55 Vetura , Pejë

Shes Cadillac Fleetwood Deville

Viti: 1980
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
20 Gush 10:55 Vetura , Prishtinë

cadilak devila i viteve 70-at

14 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 21:11 Vetura , Ferizaj

VW Golf 2 -89

Viti: 1989
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Nën 22:57 Vetura , Prishtinë

Cadillak devilli

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 17:39 Vetura , Prishtinë

Cadillak devilli

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim