29 Gush 20:36 Vetura , Prishtinë

VETUR PER DARSMA 1973 CADILLAC KABRIOLET

Viti: 70-at
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Qer 11:38 Vetura , Prishtinë

Cadillac eldorado 1973 PER DARSMA DHE SHITET

Viti: 70-at
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
01 Pri 14:14 Vetura , Lipjan

Shes pikapin edhe boj ndrrim

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 11:58 Vetura , Malishevë

shitet vetura

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim