Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Cadillac | Eldorado

03 Nën 17:37 ,

Shitet Cadillac Eltorado 5.0 V8 Dizel Automatik

Viti: 70-at
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 23:34 ,

Cadillac eldorado 1973 PER DARSMA DHE SHITET

Viti: 70-at
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
11 Korr 22:45 ,

VETUR PER DARSMA 1973 CADILLAC KABRIOLET

Viti: 70-at
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Pri 14:14 ,

Shes pikapin edhe boj ndrrim

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 11:58 ,

shitet vetura

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim