Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Cadillac | Fleetwood

22 Pri 17:50 ,

PASSAT NE SHITJE

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim