Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Cadillac | Model tjetër

12 Tet 11:03 ,

Korab

25 000 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 13:13 ,

ne shitje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 13:38 ,

Shes pikapin i sapo ardhur nga suedija

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 10:04 ,

shes renao llaguna

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 16:03 ,

Cadillac XTS

44 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Jan 14:56 ,

Shitet Urgjentisht

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Sht 20:08 ,

Shitet

480 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 17:50 ,

Shitet pikapi 1.9 SDI

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 20:32 ,

Shitet pikapi mir dhe lir

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 23:10 ,

shës pik up

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 14:52 ,

Cadillak

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim