Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Cadillac | SRX

15 Mar 03:26 ,

Cadillac

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 01:13 ,

rent a car egzoni

20 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Sht 02:26 ,

Shitet ose ndrrohet

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Shk 18:19 ,

Kamion fap 1414

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim