Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Cadillac | XLR

03 Shk 17:19 ,

kamion

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim