Prishtinë | Makina | Vetura | Cadillac | MerrJep

Allante , 1
ATS , 4
BLS , 1
CTS , 3
Deville , 5
Eldorado , 2
Escalade , 2
SRX , 1
STS , 1
14 Nën 15:04 Vetura , Prishtinë

SHITET CADILLAC ATS 2.0L 2018 (MUNDESI NDRRIMI)

31 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Nën 13:22 Vetura , Prishtinë

SHITET Cadillac ATS 2.0t RWD 2018 mundesi ndrrimi

31 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Nën 10:02 Vetura , Prishtinë

Shitet CADILAC 3.2 B Automatik Pa dogan 044647279

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Tet 18:06 Vetura , Prishtinë

BT

30 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Tet 12:36 Vetura , Prishtinë

SHITET NDRROHET CADILLAC ATS 2018

31 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Gush 20:44 Vetura , Prishtinë

PER DASMA Cadillac deville 1975 DHE SHITET

Viti: 70-at
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
29 Gush 20:36 Vetura , Prishtinë

VETUR PER DARSMA 1973 CADILLAC KABRIOLET

Viti: 70-at
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Qer 11:38 Vetura , Prishtinë

Cadillac eldorado 1973 PER DARSMA DHE SHITET

Viti: 70-at
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
17 Mar 11:20 Vetura , Prishtinë

Shiten fellnet nr15

130 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Nën 20:36 Vetura , Prishtinë

Shes Cadillac Escalade

50 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Qer 20:38 Vetura , Prishtinë

Cadillac ATS - 74.000km - 2.5 Benzin - 2013

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Pri 01:13 Vetura , Prishtinë

rent a car egzoni

20 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Pri 13:38 Vetura , Prishtinë

Shes pikapin i sapo ardhur nga suedija

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 12:50 Vetura , Prishtinë

Cadilac limited edition

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Jan 17:23 Vetura , Prishtinë

Cadillac deville

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Dhj 19:43 Vetura , Prishtinë

kadillak i ardhun nga zvicrra ndrrohet

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 20:08 Vetura , Prishtinë

Shitet

480 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Korr 20:32 Vetura , Prishtinë

Shitet pikapi mir dhe lir

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 19:08 Vetura , Prishtinë

Okazionnnnn

200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Gush 10:55 Vetura , Prishtinë

cadilak devila i viteve 70-at

14 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 08:15 Vetura , Prishtinë

Cadillac CTS benzin -04

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Nën 22:57 Vetura , Prishtinë

Cadillak devilli

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 17:39 Vetura , Prishtinë

Cadillak devilli

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Gush 14:52 Vetura , Prishtinë

Cadillak

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim