Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Cadillac

Allante , 1
XLR , 1
16 Jan 19:09 ,

1345

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Shk 17:19 ,

kamion

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim