Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Cadillac

Allante , 9
ATS , 12
BLS , 9
CTS , 15
Deville , 11
Eldorado , 4
Escalade , 17
Fleetwood , 1
SRX , 4
STS , 6
XLR , 1
13 Pri 13:19 ,

SHITET CADILLAC ATS 2.0L 2018 (MUNDESI NDRRIMI)

31 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 03:26 ,

Cadillac

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Shk 19:39 ,

SHITET NDRROHET CADILLAC ATS 2.0T 2018

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Jan 06:27 ,

Cadillac Escalade ESV Platinum Edition

105 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Jan 18:52 ,

Trenerka 23€

23 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Jan 23:37 ,

shitet kadeti per pjes 180euro

180 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 10:56 ,

Cadillac CTS4

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Dhj 15:44 ,

SHITET NDRROHET CADILLAC ATS 2.0TRWD 2018

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Nën 13:22 ,

SHITET Cadillac ATS 2.0t RWD 2018 mundesi ndrrimi

31 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Tet 09:46 ,

CADILLAC CTS 3.6-V6 AWD

26 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim