Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Cadillac

Allante , 9
ATS , 11
BLS , 9
CTS , 16
Deville , 12
Eldorado , 5
Escalade , 18
Fleetwood , 1
SRX , 4
STS , 6
XLR , 1
15 Mar 16:39 ,

shitet cadillak escalade

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
15 Mar 16:39 ,

shitet cadillac escalade

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Mar 16:39 ,

shitet cadillac escalade

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Shk 12:50 ,

Cadilac limited edition

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Shk 16:03 ,

Cadillac XTS

44 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Jan 17:23 ,

Cadillac deville

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Jan 14:56 ,

Shitet Urgjentisht

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Dhj 19:43 ,

kadillak i ardhun nga zvicrra ndrrohet

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 19:28 ,

Shes Cadillac full ekstra??

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Nën 10:24 ,

Shes dru

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Tet 12:35 ,

Shes

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Tet 23:44 ,

iveco

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 22:46 ,

kamion boj ndrrim?

2 999 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Tet 10:44 ,

Shes veturen

5 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Sht 02:26 ,

Shitet ose ndrrohet

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Sht 20:08 ,

Shitet

480 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 17:50 ,

Shitet pikapi 1.9 SDI

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 20:26 ,

cadillac

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 23:00 ,

Shitet vetura

21 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Korr 20:32 ,

Shitet pikapi mir dhe lir

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Korr 18:14 ,

shiten

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Qer 17:54 ,

Cadillac

13 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Qer 15:58 ,

Cardillac

7 250 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Maj 03:29 ,

cadillac deville

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 16:05 ,

Bisha 6.0

10 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Maj 17:02 ,

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Pri 23:44 ,

shitet pikpo orgjent

780 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Pri 19:08 ,

Okazionnnnn

200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 17:50 ,

PASSAT NE SHITJE

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 20:56 ,

Cadillac bls

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Pri 16:05 ,

mitrovica

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 17:16 ,

PEUGOT 206 DISEL

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 23:53 ,

Cardillac

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Shk 23:10 ,

shës pik up

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 22:12 ,

Cadilac (Escalade)

15 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Jan 19:09 ,

1345

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Nën 08:54 ,

Cadillac BLS

17 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Tet 22:37 ,

Kerkoj urgjent 1 vetur familjare

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 14:55 ,

Shes Cadillac Fleetwood Deville

Viti: 1980
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
20 Gush 10:55 ,

cadilak devila i viteve 70-at

14 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 21:11 ,

VW Golf 2 -89

Viti: 1989
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Korr 13:25 ,

Cadillac 4,6 SLS

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 01:36 ,

Cadillac Cts

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 11:58 ,

shitet vetura

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 19:33 ,

Cadillac CTS 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Mar 19:55 ,

Shes cadillac

18 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 18:19 ,

Kamion fap 1414

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Shk 17:19 ,

kamion

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Jan 20:38 ,

Cadillac 6.0

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Jan 14:07 ,

cardillac eskallade

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999


Në fillim