Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | 2500

29 Sht 15:57 ,

karroca Celebrity X4

750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Jan 16:38 ,

Chevrolet benzin plin gjendje te rregull rks 1 vit

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
12 Jan 16:30 ,

Mitcubishi U SHIT

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Qer 10:27 ,

Fellga 16coll per mercedes

130 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Pri 13:36 ,

Kombi ne shitjr

7 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Mar 23:15 ,

Chevrolet suburban 6.5 diesel

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 09:10 ,

audi

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim