Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | Alero

06 Dhj 19:31 ,

Apertaj per t4

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
31 Tet 13:31 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 19:06 ,

Ford transit

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 20:58 ,

Chevrolet Alero 2002

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Sht 10:02 ,

chevrolet 1.8

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 12:31 ,

vetur chevrolet alero

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 15:30 ,

Chevrolet Alero -99

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Qer 00:06 ,

Chevrolet

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim