Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | Avalanche

13 Nën 10:32 ,

Porsche panamera

30 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
26 Qer 10:44 ,

Chevrolet Avalanche

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 07:53 ,

Shes chevrolet avalanche

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Dhj 23:00 ,

Chevorlet Avalanche benzin

6 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 18:15 ,

Shitet ose ndrrohet

30 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
30 Pri 18:51 ,

Shavrolet 2.0

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Gush 22:26 ,

Porosisni tek ne kërren që ju doni dhe e sjellim!

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Korr 14:04 ,

Shitet urgjent

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim