Besianë | Makina | Vetura | Chevrolet | Aveo

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 22:28 ,

Shes Chevrolet AVEO, viti 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:48 ,

Chevrolet Aveo 1.2 Benzin Me Klim Rks 6 Muj 2008

2 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:44 ,

Chevrolet Aveo 1.2 Benzin Me Klim Rks 6 Muj 2008

2 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:16 ,

Chevrolet Aveo 1.2b - 2008 rks

2 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:33 ,

Shitet Vetura

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 12:00 ,

Chevrolet Aveo benzin

3 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 10:24 ,

Chevrolet aveo

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 13:04 ,

Chevrolet Aveo 1.4 Benzin 2007

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 21:59 ,

Chevrolet aveo 1.4b 2009 ,100mij km , 1vit ks

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Shk 08:18 ,

chevrolet aveo 1.3 Disel

5 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim