Kaçanik | Makina | Vetura | Chevrolet | Aveo | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 13:15 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Aveo 1.2b - 2008 rks

2 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Nën 16:27 Vetura , Prishtinë

Shes Chevrolet Aveo 1.4 Tip i ri

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Nën 15:33 Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Nën 12:00 Vetura , Prishtinë

automatik 2009 1.4

3 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Nën 16:57 Vetura , Deçan

Veturë me pak kilometra te kaluara

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Tet 02:33 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Aveo 1.4 115 mi km

4 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Tet 11:06 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Aveo 1.2Benzin

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Tet 20:38 Vetura , Ferizaj

Chevrolet Aveo

5 199 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Tet 22:37 Vetura , Drenas

Chevrolet

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Tet 18:29 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Aveo 115mi km

5 199 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim