Leposaviq | Makina | Vetura | Chevrolet | Aveo

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Dje 23:50 ,

Chevrolet aveo

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:33 ,

Shitet Vetura

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 13:00 ,

Chevrolet Aveo benzin

3 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Tet 08:15 ,

CHEVROLET AVEO 1.2 B 2010 RKS NI VITE KLIME

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Sht 08:54 ,

Chevrolet Aveo 2012 TIP TOP

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Sht 17:12 ,

Chevrolet Aveo 1.2 benzin

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Gush 11:34 Shitorja ,

Test ad

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Gush 20:41 ,

Sheverlet

Viti: 2006
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Në fillim