Rahovec | Makina | Vetura | Chevrolet | Aveo

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 20:53 ,

Shes Chevrolet AVEO, viti 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:42 ,

CHEVROLET AVEO 1.4 B 2012 MUNDSI NDRIMI

3 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:30 ,

Chevrolet AVEO vetm 51,000km

3 050 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Jan 20:43 ,

Chevrolet Aveo 1.4 Benzin 2007

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 15:33 ,

Shitet Vetura

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Jan 12:00 ,

Chevrolet Aveo benzin

3 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Jan 15:29 ,

Chevrolet Aveo 1.2b - 2008 rks

2 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Jan 18:51 ,

veture e vogel

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Jan 22:30 ,

Shes dhe nderroi

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Jan 07:47 ,

Chevrolet Aveo 1.4 16V LT

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim