Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | Beretta

05 Sht 09:07 ,

Golf 2

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Sht 19:42 ,

Shitet

1 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 22:53 ,

Chevrolet beretta 2.3 benzin 16v

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim