Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | Blazer

Sot 09:39 ,

Chevrolet

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Korr 18:51 ,

Chevrolet Blazer 4x4 Automatik 4.3 Benzin

1 650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 17:55 ,

CHEVY BLAZER

Viti: 1986
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Jan 19:56 ,

chervolet blazer gjipi

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Jan 15:03 ,

Chervolet blazer gjip

3 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 22:22 ,

Shitet Chevrolet Trailblazer Automatik 4.2 Benzin

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 21:40 ,

Chevrolet Blazer

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 21:40 ,

Chevrolet Blazer

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 21:36 ,

Shes Shaverlet Blazer

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 21:36 ,

Chervolet Blazer benzin

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 16:38 ,

Shitet vetura xhip CHEVROLET BLAZER

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 16:18 ,

Shitet vetura xhip Chevrolet Blazer

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Tet 08:22 ,

Chevorlet blazer

Viti: 1994
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Tet 14:00 ,

Shitet chevorlet

Viti: 1994
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Qer 17:19 ,

U SHIT FLM MERR JEP

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 10:15 ,

Chevrolet Blazer

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Maj 14:09 ,

Chevorle blazer viti 2002

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim