Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | C1500

08 Qer 15:06 ,

chevolet car

22 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Pri 18:44 ,

Chevrolet dizel

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim