Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | Caprice

31 Tet 20:52 ,

Chevrolet Caprice benzine 1987

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 09:22 ,

Chevorlet Caprice 5.0 Benzin

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim