Leposaviq | Makina | Vetura | Chevrolet | Captiva | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 15:05 Vetura , Ferizaj

Carvolet captiva 2.0 ctsi 2008 automatik tiptronik

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:33 Vetura , Prishtinë

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 D

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:41 Vetura , Prishtinë

chevrolet Kaptiva 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:30 Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:44 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Captiva 2.0 D-Diesel 4WD -07

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 22:58 Vetura , Prishtinë

Choverlet captiva 2.0 dizell 4x4 manuel 2008

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 16:23 Vetura , Prishtinë

Vetura ne shitje

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Nën 00:07 Vetura , Prishtinë

Chevrolet captiva

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Nën 09:18 Vetura , Gjilan

CHERVOLET

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Nën 18:09 Vetura , Fushë Kosovë

Chevrolet Captiva 2.0 Dizel Viti i Prodhimit 2008

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim