Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | Cavalier

28 Tet 16:43 ,

Sheverlet 2.4

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim