Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | Chevelle

14 Nën 15:23 ,

shitet chaverlet

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Korr 19:20 ,

Shitet Cheverlote Ne Kosov per info klik me poshtë

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 20:46 ,

Shes chevroletin

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 16:05 ,

I SHITUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Jan 19:40 ,

Chevrolet 06

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 19:30 ,

Chevrolet

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Maj 15:22 ,

bicikëll

70 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 12:45 ,

Shitet Vetura

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Maj 17:05 ,

shitet Chevrolet ose baj ndrim

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Gush 22:26 ,

chevelet

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim