Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | Chevy Van

11 Jan 09:36 ,

Chevrolet chevy van benzin

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 12:55 ,

Chevrolet SUV -08

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim