Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | Colorado

13 Maj 12:51 ,

Kabina ne shitje

250 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Në fillim