Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | Corsica

09 Jan 17:23 ,

Shitet vetura Chevrolet Corsa 1.6 MPFI

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim