Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | Cruze

Sot 14:05 ,

Shes Chevrolet cruz 2.0 dizell

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:01 ,

Chevorlet Cruze 2.0 VCDI me Doganë

5 490 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 11:34 ,

SHITET CHEVORLET CRUZ 1.6 BENZIN TABELA RKS

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 12:36 ,

Chevrolet Cruze

5 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Maj 20:53 ,

Shitet CHEVROLET CRUZE 1.6 bej ndrrim

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Pri 21:13 ,

Chevrolet Cruze LS 1.6 benzin

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 22:47 ,

Chevrolet cruze LS 1.6

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Dhj 14:59 ,

Shitet Cherolet 2.0 Dizel 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Dhj 21:29 ,

chevrolet ceuze

3 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 22:15 ,

SHES NDERROJ VETUREN CHEVROLET CRUZE 2009 RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Sht 21:54 ,

Shes Chevrolet Cruze 2010

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 15:42 ,

chavrolet cruze

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Qer 23:24 ,

chervolet cruz 2.0 163 ps

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Qer 09:04 ,

Chavrolet Cruzer

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Mar 09:39 ,

Chevrlet Cruze 2.0 Viti 2009

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Mar 01:31 ,

Shes veture

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Dhj 13:48 ,

CHEVROLET CRUZE 2.0 D

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Nën 15:40 ,

Chevrolet Cruze 2.0 VCDi

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Tet 12:48 ,

Shes pjese per Chevrolet Cruze

1 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Maj 13:30 ,

Chevrolet Cruze 2.0 2010

8 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 09:28 ,

Shitet vetura

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
08 Shk 12:51 ,

shitet Chaworlet

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Shk 05:30 ,

Shitet chevrolet cruze ndrrim i mundesh

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Dhj 16:38 ,

4 Bandasha 16 coll per chevrolet cruz.

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 19:49 ,

Chevrolet cruze

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Tet 09:28 ,

Shitet vetura

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
02 Shk 19:23 ,

shitet chevrolet

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
21 Nën 09:45 ,

Chervolet Cruze

9 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Nën 21:10 ,

Chervolet Cruze

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Korr 12:08 ,

shitet chevrolet

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Maj 18:56 ,

shitet chevrolet cruze

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Pri 21:39 ,

Chevrolet CRUZE LS Viti 2011

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
13 Pri 11:29 ,

Chevorlett cruze

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Dhj 12:59 ,

Chevrolet Cruze benzin -10

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Sht 08:18 ,

Chevrolet CRUZE -11

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Në fillim