Artanë | Makina | Vetura | Chevrolet | Cruze

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


27 Sht 11:51 ,

Chevrolet Cruze

5 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Sht 11:24 ,

Shitet ose ndrrohet CHEVROLET CRUZE 1.6

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Sht 12:28 Shitorja ,

I SHIUTRRRR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 14:57 ,

Chevrolet Cruze

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
14 Gush 08:12 ,

Chevrolet Cruze - 2.0 DIZEL - AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 17:45 ,

So ofroni veq urdhnoni

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 21:13 ,

Chevrolet Cruze LS 1.6 benzin

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 22:47 ,

Chevrolet cruze LS 1.6

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Dhj 14:59 ,

Shitet Cherolet 2.0 Dizel 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Dhj 21:29 ,

chevrolet ceuze

3 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim