Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | Epica

15 Maj 10:34 ,

Chevrolet Epica 2.0 Automatic/Dizell

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 19:58 ,

Shitet chervolet epica viti 2012

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Nën 09:20 ,

Chevrolet Epica dizel 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Gush 16:25 ,

Chevrolet Epica

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 00:10 ,

epica 2010- 4500€

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Korr 20:49 ,

Chevrolet Epica 2.0 D Automatik 2008

6 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Qer 19:48 ,

Chevrolet 2010 2.0D

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 09:40 ,

Chevrolet Epica dizel

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 22:48 ,

Shes Chevrolet Epica 2008 2.0 Diesel

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 18:59 ,

ChevroleT

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 14:52 ,

Chevrolet epica 2008

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 09:46 ,

CHERVOLET EPIKA 2.0 D

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Gush 09:21 ,

Chevorlet Epica 2.0

6 900 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Mar 16:33 ,

Cheverlet epica

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 09:24 ,

Chevrolet Epica 2.0 dizell

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Dhj 10:50 ,

cheverlet epika

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Tet 15:33 ,

Chevrolet Epica benzin -06

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Gush 12:18 ,

Opel-Chevrolet Epica 2.0D Automatik - 2007-Urgjent

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim