Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | Evanda

27 Maj 18:54 ,

Chevorlet Evanda 2.0

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim