Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | Express

30 Pri 11:50 ,

shavrolet

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim