Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | HHR

02 Mar 22:09 ,

Shitet vetura Chevrolet HHR 1.6i

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim