Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | Impala

28 Jan 16:08 ,

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Jan 15:01 ,

Okazion

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Jan 00:08 ,

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Pri 11:31 ,

VETURA AMERIKANE PER DASMA,,,,,CHEVROLET CLASSIC

Viti: 60-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Në fillim