Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | K1500

15 Qer 16:50 ,

Urgjent ne shitje...!!

1 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Në fillim