Artanë | Makina | Vetura | Chevrolet | Kalos

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Dje 13:48 ,

Chevrolet

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 09:45 ,

CHEVROLET / AUTOMATIK / NGA ZVICRRA /2003

2 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Tet 19:38 ,

Shitet - ndèrrohet

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 11:08 ,

Shitet - ndèrrohet

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 16:50 ,

shitet kerri chevorlet 2004 qmimi 2700

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 16:27 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 11:16 ,

Chevrolet Kalos benzin

2 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 00:57 ,

Shitet

2 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 01:52 ,

Daewoo Kalos

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 00:27 ,

Chevrolet Kalos

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim