Besianë | Makina | Vetura | Chevrolet | Kalos

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 21:03 ,

Chevrolet kalos 1.4benzin 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 09:48 ,

CHEVORLET KALOS 1.4 B

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Shk 14:22 ,

Chevrolet Kalos

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 00:27 ,

Chevrolet Kalos

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Dhj 23:21 ,

Chevrolet Kalos 2007 6 muj regjistrim i bom ndeshj

1 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Tet 02:24 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 10:45 ,

Shitet Chervolet Kalos 1.4 Benzin V.p2005 Pa Dogan

1 777 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Gush 00:41 ,

Chevrolet Kalos

2 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 15:29 ,

Chevorlet Kalos 1.4 benzin

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Tet 09:12 ,

Chevrolet Kalos

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim