Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | Lumina

10 Nën 16:13 ,

Full stanje

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim