Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | Model tjetër

25 Gush 08:53 ,

Chevrolet Traverse 3.6 benzin

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Gush 11:03 ,

chevrolet tacuma

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Gush 23:03 ,

chevrolet tacuma 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Korr 09:07 ,

chevrolet tacuma

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Mar 17:47 ,

Chevrolet eduinox 3.3b 2007 xhip

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Shk 20:38 ,

Daewo Tacuma 2005

500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Nën 14:43 ,

Shitet vetura

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 17:07 ,

shitet vetura

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Sht 22:27 ,

Chevrolet

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 11:07 ,

Chevrolet Equinox 3.0 i 2012 Perfect

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Qer 11:16 ,

GMC CHEVROLET V8 6.2

9 990 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 14:41 ,

makin

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 10:02 ,

Chevrolet 2006 RKS,Ndrrim me Vetur ose Pikap,Kombi

2 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 21:15 ,

Chavrolet capiva dizel 2.0

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Dhj 22:05 ,

Gjip huvcer

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Tet 00:03 ,

2011 Chevrolet Equinox 2.4L ecotec

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Gush 09:28 ,

Bravada boj ndrrim

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Qer 01:06 ,

Shes Shevrolet 2.0 me targa gjermane

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Dhj 21:14 ,

Shes Veturen

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Gush 13:55 ,

Chevrolet

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Gush 10:46 ,

chevrolet bell air 1963 oldtimer

5 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 18:55 ,

Jep 3.0

70 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 13:39 ,

Urgjent SHESE Veturen Chevrolet Tacuma Daewoo

6 200 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Mar 18:35 ,

Chevrolet -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Mar 11:43 ,

chervolet equinox S.L

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Jan 21:34 ,

shes gjipin ngjendje tregult

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
25 Tet 21:26 ,

Livadje

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Sht 13:39 ,

Chevrolet

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Në fillim