Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | Model tjetër

11 Mar 17:47 ,

Chevrolet eduinox 3.3b 2007 xhip

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Shk 20:38 ,

Daewo Tacuma 2005

500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Jan 10:14 ,

Chevrolet Traverse 3.6 benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Nën 14:43 ,

Shitet vetura

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 17:07 ,

shitet vetura

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Sht 22:27 ,

Chevrolet

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 11:07 ,

Chevrolet Equinox 3.0 i 2012 Perfect

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Qer 11:16 ,

GMC CHEVROLET V8 6.2

9 990 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Dhj 17:15 ,

Shitet chevrolet

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Tet 13:51 ,

Shitet ose ndrrohet corvette z06 vetem 30 mij km

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim