Kaçanik | Makina | Vetura | Chevrolet | Nubira

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Sot 17:36 ,

Shitet Chevrolet 2.0 dizell, 1 vit RKS

3 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 23:40 ,

Chevrolet Nubira, 2.0 VCDi, 2009

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Tet 11:22 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

2 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Gush 00:09 ,

Chevrolet Nubira 2.0D

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Korr 20:17 ,

chevrolet Nubira 2010

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 17:28 ,

Chevrolet Nubira Stat. 2.0 D diesel brek

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Qer 21:23 ,

CHEVROLET NUBIRA 2.0 2009

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Mar 18:31 ,

SHITET CHEVROLET NUBIRA 2.0

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Gush 12:17 ,

Chewrolet Nubira Disell

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 12:44 ,

Chevrolet Nubra benzin

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim