Leposaviq | Makina | Vetura | Chevrolet | Nubira | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 21:51 Vetura , Gjilan

Chevrolet Nubira, 2.0 VCDi, 2009

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Qer 17:28 Vetura , Gjakovë

Chevrolet Nubira Stat. 2.0 D diesel brek

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Qer 21:23 Vetura , Malishevë

CHEVROLET NUBIRA 2.0 2009

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Mar 18:31 Vetura , Malishevë

SHITET CHEVROLET NUBIRA 2.0

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Sht 09:23 Vetura , Prizren

CHEVROLET NUBIRA 2.0 DIESEL

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 12:17 Vetura , Pejë

Chewrolet Nubira Disell

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 12:44 Vetura , Viti

Chevrolet Nubra benzin

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 23:06 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Nubira

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 15:26 Vetura , Prishtinë

Chevorlet Nubira

1 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Nën 17:36 Vetura , Ferizaj

Chevrolet Nubira 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim