Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | Orlando

28 Korr 18:24 ,

Shitet Chevrolet Orlando

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Korr 09:18 ,

Chevrolet Orlando 2,0 Diesel, Automatik 7 Ulëse

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Mar 23:00 ,

U shit

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 08:15 ,

U shittt

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Jan 15:19 ,

Chevrolet

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Nën 21:52 ,

Shitet Chevrolet ORLANDO (7ulese) xhip 2.0 Disel

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 15:49 ,

Shitet vetura

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Në fillim