Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | Rezzo

12 Jan 14:21 ,

shitet ose ndrrohet me qa na konvenon

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim