Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | S-10

22 Maj 15:01 ,

Chevrolet s-10

7 800 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Qer 17:34 ,

Chevrolet S-10 benzin

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 10:00 ,

Shitet choverleti ne gjendje te mir

50 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 20:15 ,

Shitet choverleti ne gjendje te mir

50 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 10:32 ,

Chevrolet

Viti: 1995
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
23 Mar 15:38 ,

CHevrolet s-10

Viti: 1995
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Në fillim