Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | SSR

09 Gush 22:16 ,

chevrolet

Viti: 2001
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Në fillim