Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | Spark

11 Korr 20:07 ,

CHEVERLETE SPARTAK BENZINS ME KLIM RKS

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 16:07 ,

Shitet Chervolet Spark

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Qer 22:18 ,

Chevrolet spark

3 100 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Qer 09:25 ,

Chervolet spark

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Qer 20:26 ,

Shervolet Spark

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Qer 20:13 ,

Blendi

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Qer 20:12 ,

Shitet Chevrolet Spark 2011

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Maj 17:46 ,

Shitet Shervolet Spark

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Jan 18:06 ,

Chevrolet Spark 1.0i 2012 Rks 11muaj

3 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 10:59 ,

shes/Nrroj

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Sht 15:45 ,

shitet

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 20:19 ,

Chevrolet Spark 800 Kubik Benzin 2006 RKS

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 22:03 ,

CHEVROLET SPARK 1.2 16V 2011 nga Zvicra

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Shk 19:01 ,

Shes cheverletin Viti 2005 benzin rks 8 muaj

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Jan 13:44 ,

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Dhj 01:26 ,

Super Auto

3 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Dhj 21:10 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Dhj 22:38 ,

Shes

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 15:12 ,

Shitet chevorlet spark

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Gush 13:51 ,

Chevrolet Spark 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Jan 14:41 ,

Chevrolet spark 800 kb 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
21 Dhj 16:37 ,

Shitet ndrrohet

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
03 Dhj 10:22 ,

chevrolet spark viti 2010 super cmim!!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Nën 20:50 ,

Shitet Vetura

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
19 Nën 13:11 ,

Chevrolet Spark 800 Kubik Benzin 2007 RKS

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
31 Korr 18:19 ,

chevrolet spark 1.0 viti 2010

3 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Maj 16:29 ,

Vetur

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Dhj 12:14 ,

Chervolet Spark 1.0

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Nën 15:06 ,

Cheoverlet

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Korr 00:06 ,

Shitet vetura Chevrolette Spark

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Maj 18:15 ,

Chevrolet spark 1.0 L -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Maj 17:52 ,

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 17:40 ,

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 21:55 ,

Chevrolet Spark 0.8 RKS -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim